Kitap veya yazar aramak için metin yazın ve ara tuşuna basın, arama aynı zamanda kitap bilgileri arasında da yapılmaktadır...
Arama kutusunu silmek için tıklayın...
Ölümü Oynamak
DEDEKTİF KIM STONE HİKAYESİ SERİNİN 4. KİTABIYLA DEVAM EDİYOR

Yazar : Angela Marsons
Orjinal İsim : Play Dead
Orjinal Dil : İngilizce
Çevirmen : Gökhan Tuna
İlk Basım : Ekim - 2019
Ayrıntı : 136 x 21 cm 400 sayfa
Barkod : 9786059909570
Fiyat : 29.00 TL
İnternet Satış :


Cinayetin hikayesini en iyi kurbanı anlatır...
tabii dinlemeyi biliyorsanız.


Düzgün bir aile hayatı asla yaşamamış bir kız büyüyüp suçlular dünyasına atılır. Ama onlarla birlikte değil onlara karşı oynamaktadır. Dışarıdan sert görünen bu dedektif, karşılaştığı davalarda aynı zamanda geçmişiyle de yüzleşiyordur.

Angela Marsons’un Kim Stone serisine bir kez başladıysanız, bitirdiğinizde bir sonraki kitabını sabırsızlıkla beklemeniz kaçınılmaz!

Okuyucular Ne Diyor?
“Bu kitabı tek bir oturuşta okudum, evet gerçekten de o kadar iyiydi … mükemmel bir polisiye roman; çok iyi kurgulanmış, şahane karakterler, gerilim… ve en olağandışı ve korkunç seri katil… Son derece sürükleyici, Bu yılın en sevdiğim kitapları arasına gireceği kesin …. Beş üzerinden altı yıldız veriyorum.”
The Book Review Café

“Vay vay vay, inanılmaz sevdim, hiç kuşkusuz serinin en iyisi … çünkü bu kitap daha çetrefilli ve gerilimli. Siz, polisiye romanları hayranları cidden bayılacaksınız. Serinin önceki kitaplarını henüz okumadıysanız, bu kitabı tek başına da okuyabilirsiniz ancak ben tüm seriyi okumanızı öneririm. Kaçırılmayacak kadar iyiler. Bu kitabı ne kadar tavsiye etsem azdır, inanılmaz şahane ya da Black Country’de dedikleri gibi süpper müthiş.”
Chelle’nin kitap incelemeleri

“Sizi sarıyor ve içine çekiyor… Marsons’ın inanılmaz Kim Stone serisinin son kitabını bitirmeden hayatınız askıya alınıyor … tam anlamıyla şahane.”
Reading Room with a View

“Vay canına, izin verin de bir dakika soluklanayım, çünkü
Angela Marsons’un son kitabını biraz önce bitirdim.
Bu kitabı ne yapıp edip içinize çekin. Sürükleyici, tüyler ürperten, kalbinizi güm güm attıran bir kitap; sizi okumayı bitirdikten uzun bir süre sonra zihninizde canlanmaya devam edecek bir yolculuğu çıkartacak.”
Caroline-Writes


Kitabın kategorileri
Roman > Suç Gerilim - Polisiye


  Yazar(lar)ın Diğer Kitapları
 Sessiz Çığlık
 Şeytani Oyunlar
 Kayıp Kızlar
Kitaplarımızı D&R, Remzi Kitapevi, Penguen Kitabevi, İnkılap Kitapevi gibi perakendecilerden, çocuk kitaplarımızı ve bazı popüler kitaplarımızı Migros, Carrefour, Tansaş ve Özdilek gibi süpermarketlerin kitap reyonlarından temin edebilirsiniz.
Kitaplarımızın toplu teminini İkiA Yayın Dağıtım'dan yapabilirsiniz.